Certyfikat ISO/ IEC 27001 dla Vattax-Personel Sp. z o.o. oraz Vattax Sp. z o.o.

Certyfikat ISO/ IEC 27001 dla Vattax-Personel Sp. z o.o. oraz Vattax Sp. z o.o. (2015-10-09)

VATTAX Personel VATTAX Sp. z o.o.

Z prawdziwą satysfakcją informujemy, że firma MALON GROUP z sukcesem zakończyła prace szkoleniowe i doradcze przy projektowaniu i wdrożeniu systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji w spółkach Vattax-Personel Sp. z o. o. oraz Vattax Sp. z o.o.


Audyt certyfikujący, potwierdził zgodność funkcjonujących w spółkach Vattax-Personel oraz Vattax Systemów Zarządzania z wymaganiami normy ISO/IEC 27001 i tym samym udowodnił skuteczność działań naszych konsultantów.


Przyznany certyfikat potwierdza, że spółki zarządzają bezpieczeństwem informacji zgodnie z najlepszymi światowymi standardami i praktykami, a dbałość o bezpieczeństwo informacji i powierzonych im danych, jak również skuteczne zapewnienie ciągłości działania realizowanych procesów biznesowych mają dla nich znaczenie priorytetowe. Pragniemy podziękować zarządowi oraz wszystkim pracownikom Vattax-Personel Sp. z o. o. oraz Vattax Sp. z o.o. za owocną współpracę.


Od ponad 20 lat grupa księgowa Vattax świadczy kompleksową obsługę w obszarze księgowości oraz doradztwa podatkowego. Spółka Vattax – Personel od 1999 roku z sukcesem uzupełnia ofertę grupy o usługi outsourcingowe w obszarze rozliczeń kadrowo-płacowych.
Back to Top