Szkolenie dla Auditorów Wewnętrznych BRC CP w Epicom Sp. z o.o.

Szkolenie dla Auditorów Wewnętrznych BRC CP w Epicom Sp. z o.o. (2016-05-06)


W dniach 04 – 05 maja 2016 r. Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Sp. z o.o. miało przyjemność przeprowadzić szkolenie zamknięte dla auditorów wewnętrzny standardu BRC CP w nowym zakładzie produkcyjnym Epicom Sp. z o.o. w Bogumiłowie.


Celem szkolenia było zapoznanie uczestników z zasadami interpretacji wymagań standardu BRC CP (BRC Global Standard for Consumer Products wyd. 3) oraz planowania, przeprowadzania i dokumentowania wyników auditów wewnętrznych standardu BRC CP.


Standard BRC CP jest jednym z najpopularniejszych i najszerzej stosowanych standardów dla dostawców współpracujących z sieciami handlowymi zarówno przy produkcji wyrobów nieżywnościowych sprzedawanych pod własną marką producenta, jak i pod marką sieci.


Dziękujemy za współpracę i życzymy dalszych sukcesów!


Epicom Sp. z o.o. to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostawie marek własnych dla sieci handlowych w kategoriach papier toaletowy i ręczniki papierowe. Od 2015r. spółka Epicom rozpoczęła również własną produkcję w nowym zakładzie produkcyjnym w Bogumiłowie w powiecie bełchatowskim.
Back to Top