Szkolenie z zakresu Ochrony Danych Osobowych

Szkolenie z zakresu Ochrony Danych Osobowych (2016-06-27)


Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP pragnie serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, którzy 27 czerwca 2016 r. wzięli udział w szkoleniu z zakresu wymagań wynikających z Ustawy o ochronie danych osobowych pt. „Wymagania wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych”.


Celem szkolenia było omówienie aktualnych przepisów związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych, zapoznanie z zasadami odpowiedzialności oraz obowiązkami związanymi z tą problematyką, ciążącymi na przedsiębiorcach, pracodawcach i samych pracownikach. Podczas spotkania przedstawiciele firm zapoznali się z nowymi wymaganiami dotyczącymi ochrony danych osobowych oraz zdobyli wiedzę na temat:

  • Czym są dane osobowe?

  • Jak powinna wyglądać ochrona danych osobowych?

  • Jakie znaczenie dla firmy ma przetwarzanie danych osobowych?

  • Jakie negatywne skutki może przynieść organizacji nieznajomość zasad przetwarzania danych osobowych oraz jak im przeciwdziałać.

Szkolenie „Wymagania wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych” zorganizowane zostało przy współpracy z Kancelarią Prawa Gospodarczego AQUILA & Przywóski s.k., której serdecznie dziękujemy za wsparcie merytoryczne oraz patronat.

Bardzo dziękujemy za aktywne uczestnictwo w szkoleniu.
Zespół CDS MALON GROUP
Back to Top