Akredytacja PCA dla Machinefish & Technologies

Akredytacja PCA dla Machinefish & Technologies (2017-02-12)


Z satysfakcją informujemy, iż z sukcesem zakończyliśmy kolejny projekt, którego celem było przygotowanie naszego Klienta do procesu akredytacji Systemu Zarządzania Jakością dla laboratoriów badawczych i wzorcujących zgodnego z wymaganiami normy PN-EN ISO/ IEC 17025:2005.

 

Spółka Machinefish Materials & Technologies Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. uzyskała certyfikat stwierdzający zgodność wdrożonego i stosowanego Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami międzynarodowej normy PN-EN ISO/ IEC 17025:2005.

 

Uzyskanie certyfikatu akredytacji PN-EN ISO/ IEC 17025:2005 gwarantuje, że wykonywane przez laboratorium firmy Machinefisch & Technologies Sp. z o.o. Sp.k. badania są zgodne z systemem jakości, a otrzymywane wyniki są miarodajne, charakteryzują się rzetelnością i dokładnością.

 
Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszych sukcesów!
 

Machinefish Materials & Technologies Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, powstałe na fundamencie akademickim. Historia firmy rozpoczęła się w roku 2011 po udanych wdrożeniach dwóch patentów autorstwa właściciela firmy w największej na Świecie elektrowni opalanej węglem brunatnym. Kolejnym przełomowym krokiem było zwycięstwo w konkursie „Pomysł na biznes” w 2014 r. Od tego czasu Spółka stale się rozwija, dążąc do osiągnięcia najwyższej pozycji w sferze badawczo – rozwojowej.
Back to Top