Certyfikat ISO 14001:2015 dla UNIBEP S.A.

Certyfikat ISO 14001:2015 dla UNIBEP S.A. (2017-05-05)


Pełnym sukcesem zakończyło się zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z normą ISO 14001:2015 w UNIBEP S.A. W wyniku zrealizowanych działań doradczych, nasz Klient uzyskał pozytywny wynik audytu certyfikującego, przeprowadzonego przez niezależną jednostkę certyfikującą. Podczas procesu wdrożenia nasi konsultanci dokonali również pełnej identyfikacji mających zastosowanie przepisów prawa krajowego, UE, norweskiego, szwedzkiego i niemieckiego odnośnie ochrony środowiska oraz przeprowadzili szkolenia dla kadry kierowniczej oraz audytorów wewnętrznych.

 

Projekt był realizowany w Bielsku Podlaskim gdzie mieści się Centrala firmy UNIBEP S.A. oraz w jej oddziale w Oslo (Norwegia).

 

Gratulujemy i dziękujemy za owocną współpracę!

 

UNIBEP S.A. z Bielska Podlaskiego to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z ponad 60 letnim doświadczeniem. Spółka jest generalnym wykonawcą licznych inwestycji zarówno w Polsce, jak i za granicą. Posiada największą w kraju fabrykę domów modułowych, które cieszą się wyjątkowym uznaniem zarówno na rynku krajowym, jak i w Norwegii, Szwecji i Danii.
Back to Top