Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w Future Processing Sp. z o.o. wg ISO 27001

Wdrożenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w Future Processing Sp. z o.o. wg ISO 27001 (2017-02-24)


Z satysfakcją informujemy, że do grona naszych Klientów, dla których świadczyliśmy kompleksowe usługi doradcze i szkoleniowe dołączyła spółka Future Processing Sp. z o.o.

 

Zadaniem konsultantów z Centrum Doradczo Szkoleniowego Malon Group było zaprojektowanie i wdrożenie efektywnie działającego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji, przeszkolenie pracowników i przygotowanie firmy do audytu certyfikującego.

 

Współpraca przebiegała pomyślnie i zakończyła się sukcesem, czego dowodem jest pozytywny wynik audytu certyfikującego przeprowadzonego przez niezależną jednostkę certyfikującą.

 

Przyznany certyfikat ISO/ IEC 27001 potwierdza, że Future Processing Sp. z o.o. zarządza bezpieczeństwem informacji zgodnie z najlepszymi światowymi standardami a dbałość o bezpieczeństwo informacji i powierzonych jej danych ma dla niej znaczenie priorytetowe.

 

Pragniemy podziękować zarządowi oraz wszystkim pracownikom Future Processing Sp. z o.o. za owocną współpracę jednocześnie życząc dalszych spektakularnych sukcesów w świadczeniu usług na rynku IT.

 

Future Processing to gliwicka firma informatyczna, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie produkcji oprogramowania obejmujące jego projektowanie, implementację, testowanie i integrację. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości innowacyjnych rozwiązań dla klientów prowadzących działalność w różnych sektorach rynku na całym świecie, a w głównej mierze w Wielkiej Brytanii, Skandynawii i krajach Europy Zachodniej.
Back to Top