Certyfikacja w ZNTK “Oława” Sp. z o.o.

Certyfikacja w ZNTK “Oława” Sp. z o.o. (2018-05-28)


Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż nasz Klient Zakład Naprawczy Taboru Kolejowego “Oława” Sp. z o.o. – przy współpracy z Centrum Doradczo Szkoleniowym MALON z sukcesem wdrożył wymagania nowej normy ISO 9001:2015. Fakt ten potwierdził przeprowadzony audit certyfikujący, który zaowocował przyznaniem firmie certyfikatu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015.

 

Gratulujemy !

 

Zakład Naprawczy Taboru Kolejowego „Oława” Sp. z o.o. – firma o ponad 75-letniej tradycji – jest renomowanym usługodawcą w zakresie napraw i modernizacji taboru kolejowego. Od 2011 roku spółka weszła do struktur Greenbrier Europe i wraz z Wagony Świdnica S.A. tworzy europejską grupę w ramach Greenbrier Companies.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line