Certyfikat ISO 9001:2015 dla ON Kotelnica Białczańska Sp. z o. o.

Certyfikat ISO 9001:2015 dla ON Kotelnica Białczańska Sp. z o. o. (2018-06-11)


Z sukcesem zakończyliśmy współpracę z Ośrodkiem Narciarskim Kotelnica Białczańska Sp. z o. o., której celem było dostosowanie Systemu Zarządzania Jakością do wymagań normy ISO 9001:2015.

 

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line