ISO 9001:2015 w PKS Oława

ISO 9001:2015 w PKS Oława (2018-04-27)


Nasi konsultanci mogą pochwalić się kolejnym sukcesem w branży transportowej! Dzięki zaangażowaniu pracowników PKS w Oławie S.A. oraz naszemu doświadczeniu w branży, z sukcesem dostosowaliśmy System Zarządzania Jakością do wymagań nowej normy ISO 9001:2015.

 

Tym samym PKS w Oławie S.A. może poszczycić się certyfikatem ISO 9001:2015.

 

Gratulujemy, życząc wielu podobnych sukcesów!

 

Historia Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Oławie S.A. sięga 1974 r., kiedy to swoją działalność rozpoczął Oddział Towarowo-Osobowy Państwowej Komisji Samochodowej w Oławie.

 

Oprócz usług transportowych PKS w Oławie S.A. prowadzi działalność handlową w zakresie sprzedaży paliw oraz części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep itp. Przedsiębiorstwo dysponuje również stacją obsługi i myjnią samochodów ciężarowych, dostawczych oraz autobusów, jak również prowadzi serwis tachografów oraz zajmuje się naprawami powypadkowymi.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line