ISO 9001:2015 w Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o.

ISO 9001:2015 w Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o. (2018-04-20)


Z satysfakcją informujemy, że kolejny realizowany przez nas projekt dostosowywania systemu zarządzania jakością do wymagań normy ISO 9001:2015 zakończył się sukcesem. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować z firmą Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o. Efektem naszych prac było uzyskanie przez firmę certyfikatu ISO 9001:2015.

 

Gratulujemy i dziękujemy za współpracę!

 

Vestel Polska Technology Center Sp. z o.o. ma swój zakład produkcji LCD TV w podwrocławskich Biskupicach Podgórnych w gminie Kobierzyce. Spółka należy do Grupy Vestel skupiającej firmy działające w sektorach produkcji, rozwoju oprogramowania i technologii oraz marketingu, prowadzących dystrybucję produktów z kategorii elektroniki użytkowej, artykułów gospodarstwa domowego, technologii mobilnych, oświetlenia LED i przemysłu obronnego.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line