Kolejne certyfikaty dla YAGI POLAND FACTORY Sp. z o.o.

Kolejne certyfikaty dla YAGI POLAND FACTORY Sp. z o.o. (2018-05-29)


Jest nam miło poinformować, o kolejnym z sukcesem zakończonym projekcie doradczo –szkoleniowym dla naszego klienta, firmy YAGI POLAND FACTORY Sp. z o.o. Przedmiotem naszych prac było zaprojektowanie i wdrożenie Systemu Zarządzania BHP zgodnego z wymaganiami OHSAS 18001 jak i dostosowanie funkcjonujących już Systemów Zarządzania Środowiskowego oraz Systemu Zarządzania Jakością do wymagań norm: ISO 14001:2015, ISO 9001:2015 oraz IATF 16949.

 

Serdecznie dziękujemy za współpracę!

 

YAGI POLAND FACTORY Sp. z o.o. z siedzibą w Żarowie to japońska firma zajmująca się produkcją części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych i ich silników.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line