VOG POLSKA Sp. z o.o. z certyfikatem RSPO

VOG POLSKA Sp. z o.o. z certyfikatem RSPO (2018-04-24)


Pragniemy poinformować, iż przygotowania Naszego klienta Firmy VOG POLSKA SP. Z O.O. do uzyskania certyfikatu systemu kontroli pochodzenia produktu zgodnego z wymaganiami standardu “The RSPO Principles and Criteria for Sustainable Palm Oil Production” zakończyły się pełnym sukcesem!

 

Zrealizowane przez naszych specjalistów zlecenie było kompleksowe i obejmowało swoim zakresem zarówno szkolenia jak i konsultacje przy zaprojektowaniu i wdrożeniu systemu RSPO.

 

Serdecznie dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w trakcie projektu!

 

VOG POLSKA SP. Z O.O. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym na rynku artykułów spożywczych i przemysłowych. Prowadzi nowoczesny zakład konfekcjonujący, produkujący 15 mln opakowań bakalii rocznie i posiada nowoczesne centrum logistyczne w Skierniewicach składające się z hal o łacniej powierzchni powyżej 17.000 m kw.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line