Wdrożenie ISO 14001 w AD ECO BAU D. Sądelski

Wdrożenie ISO 14001 w AD ECO BAU D. Sądelski (2018-05-17)


Wykonaliśmy prace szkoleniowe i doradcze przy projektowaniu i wdrożeniu Systemu Zarządzania Środowiskowego w firmie AD ECO BAU Dariusz Sądelski.

 

Skuteczność naszych działań została potwierdzona pozytywnym przebiegiem audytu certyfikującego, i przyznaniem certyfikatu SZŚ ISO 14001:2015 dla naszego Klienta.

 

Życzymy dalszych sukcesów!

 

AD ECO BAU Dariusz Sądelski z siedzibą w Świniarsku, jest firmą recyklingową zajmującą się pozyskiwaniem i przetwarzaniem odpadu z włókien węglowych.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line