Wdrożenie wymagań nowej normy – Iskra Ireneusz Chmielewski, Ligota

Wdrożenie wymagań nowej normy – Iskra Ireneusz Chmielewski, Ligota (2018-03-23)


Z powodzeniem dostosowaliśmy kolejny System Zarządzania Jakością do wymagań nowej normy! Tym razem lista naszych zadowolonych Klientów powiększyła się o Przedsiębiorstwo Iskra Ireneusz Chmielewski z Ligoty.

 

Kompleksowy projekt zrealizowany przez naszych specjalistów objął również szkolenia z zakresu wymagań normy ISO 9001. O skuteczności naszego zespołu świadczy z kolei uzyskanie przez przedsiębiorstwo certyfikatu ISO 9001:2015.

 

Gratulujemy i dziękujemy za owocną współpracę!

 

Zakład Iskra Ireneusz Chmielewski specjalizuje się między innymi w obróbce: stali zwykłych, stopowych oraz narzędziowych, stali nierdzewnej, brązu, aluminium oraz tworzyw sztucznych.

 Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line