Współpraca z E&S Industry S.A.

Współpraca z E&S Industry S.A. (2018-02-28)


Miło nam poinformować, że Konsultanci CDS MALON zakończyli projekt obejmujący prace szkoleniowe i doradcze przy zaprojektowaniu i wdrożeniu systemu zarządzania zgodnego z wymaganiami standardów ISO 22716, BRC CP v4, TESCO NON FOOD w Zakładzie Produkcyjnym E&S Industry S.A. we Wrocławiu.

 

Serdecznie dziękujemy za udaną współpracę i życzymy samych sukcesów!

 

E&S Industry S.A. produkuje chemię gospodarcza i kosmetyki. Zlokalizowany we Wrocławiu Zakład Produkcyjny kontynuuje ponad 90 letnią tradycję produkcji środków chemicznych i kosmetyków będąc następcą takich fabryk jak PZ Cussons i Pollena.
Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line