Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. z certyfikatem ISO 9001:2015

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. z certyfikatem ISO 9001:2015 (2018-04-23)


Z niewątpliwą przyjemnością chcielibyśmy poinformować o owocnym zakończeniu projektu doradczego w Grupie Edukacyjno-Wydawniczej Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne w ramach, którego Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON sp. z o.o. zaprojektowało i wdrożyło systemu zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2015.

 

Skuteczność i zgodność wdrożonego, przez CDS MALON Systemu Zarządzania z wymaganiami aktualnie obowiązującej normy ISO 9001 potwierdził audyt certyfikujący, przeprowadzony przez zewnętrzną, niezależną jednostkę certyfikującą.

 

Pragniemy podziękować zarządowi oraz wszystkim pracownikom Wydawnictwa za owocną współpracę jednocześnie życząc dalszych sukcesów.

 

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne Spółka Akcyjna to doświadczony i innowacyjny wydawca świadczący usługi nieprzerwanie od 1945 roku, mający na koncie miliony wydrukowanych podręczników, publikacji i opracowań. W ofercie dedykowanej zarówno dla uczniów jak i nauczycieli znajdują się olbrzymie ilości materiałów w wersji elektronicznej, platformy edukacyjne, różnego rodzaju kursy i repetytoria. Ponadto w skład Grupy Edukacyjno-Wydawniczej WSiP wchodzi sieć szkół Profi-Lingua, w których odbywa się nauka języków obcych. Obecnie Profi – Lingua posiada lokalizacje w 11 miastach mając 19 szkół.

 Back to Top