Audyt w INTERNATIONAL TABACCO MACHINERY Sp. z o.o.

Audyt w INTERNATIONAL TABACCO MACHINERY Sp. z o.o. (2019-03-08)


Z satysfakcja informujemy, że do grona naszych klientów dołączyła spółka International Tabacco Machinery Sp. z o.o., dla której przeprowadziliśmy kompleksowego audyt wewnętrzny zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z wymaganiami norm ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 i OHSAS 18001:2007/PN-N 18001:2004 oraz ocenę zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawa w zakresie BHP.


Dziękujemy za okazane zaufanie i owocną współpracę.


Firma INTERNATIONAL TABACCO MACHINERY Sp. z o.o. powstała w 1991 r. w Radomiu, jest liderem w zakresie technologii innowacyjnych produktów tytoniowych. Specjalizuje się w kompleksowych dostawach maszyn i rozwiązań technologicznych we wszystkich obszarach przemysłu tytoniowego, od obróbki tytoniu po produkcję papierosów.Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line