Gromson Sp. z o.o. z certyfikatem FSC CoC

Gromson Sp. z o.o. z certyfikatem FSC CoC (2019-01-03)


Nasi specjaliści z pełnym sukcesem zakończyli prace szkoleniowe i konsultacyjne przy projektowaniu i wdrożeniu systemu kontroli pochodzenia produktu zgodnego z wymaganiami FSC CoC w firmie Gromson Sp. z o.o., co potwierdził pozytywny wynik auditu certyfikującego.


Gratulujemy!


Firma Gromson Sp. z o.o. specjalizuje się w druku etykiet fleksograficznych od 2005 roku. Produkuje m.in. etykiety termotransferowe, samoprzylepne / nieprzylepne etykiety i metki, jak również zajmuje się sprzedażą i konsultacjami w zakresie materiałów pomocniczych.
Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line