Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w NICOLL POLSKA

Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2015 w NICOLL POLSKA (2019-12-13)


Projekt wdrożenia u Naszego Klienta – firmy NICOLL POLSKA Sp. z o.o. systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015 dobiegł końca. Jego uwieńczeniem był audit certyfikujący przeprowadzony przez niezależną, akredytowaną jednostkę certyfikującą, który zakończył się pozytywnym wynikiem. Certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2015 jest dowodem na to, że firma NICOLL POLSKA dołączyła do grona firm i organizacji, które w ramach prowadzonej działalności spełniają międzynarodowe standardy w zakresie podejścia do aspektów jakościowych.


Zrealizowany przez Naszych specjalistów projekt był kompleksowy – obejmował szkolenia jak i konsultacje oraz działania weryfikacyjne w ramach projektowania, dokumentowania i wdrażania systemu.


Audit certyfikujący, przeprowadzony przez niezależną jednostkę certyfikującą, potwierdził skuteczność wdrożonych przez nas rozwiązań. Firmie NICOLL POLSKA Sp. z o.o. przyznany został certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2015.


Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za współpracę!
Życzymy aby certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2015 przyczynił się do realizacji przyjętych przez NICOLL POLSKA Sp. z o.o. celów biznesowych.


Nicoll Polska jest jednym z największych producentów systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych w Polsce. Swoje produkty dostarcza na rynek krajowy, jak również zagraniczny do ponad 30 krajów na całym świecie.
Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie systemów zarządzania jakością:

 

  • Kompleksowe wdrożenia systemów zarządzania jakością
    (cel: certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001:2015). czytaj więcej …

  •  

  • Wsparcie w utrzymywaniu systemów zarządzania jakością
    (szkolenia, konsultacje, audity, dokumentacja). czytaj więcej …Back to Top