Szkolenie SIX SIGMA GREEN BELT

Szkolenie SIX SIGMA GREEN BELT (2019-07-08)

 

Szanowni Państwo,

 

Z przyjemnością pragniemy poinformować, iż na naszej stronie internetowej dotyczącej oferty szkoleniowej jest już dostępny aktualny Kalendarz szkoleń na całe II półrocze 2019r.


Szczególną uwagę pragniemy zwrócić na: Szkolenie SIX SIGMA GREEN BELT


Szkolenie SIX SIGMA GREEN BELT to 3 dwu dniowe sesje czyli w sumie 6 intensywnych dni warsztatów skierowanych do Kierowników, Inżynierów oraz Specjalistów z działów Jakości, Inżynierii, Logistyki, Produkcji oraz Finansów, a także wszystkich osób zainteresowanych filozofią Six Sigma na poziomie Green Belt. Szkolenie przeprowadzone zostanie przez wieloletnich certyfikowanych praktyków z zakresu Six Sigma Lean.


Szczegóły dotyczące szkolenia SIX SIGMA GREEN BELT przedstawione zostały na stronie: www.szkoleniaiso.edu.pl/six-sigma-poziom-green-belt/.


W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszym biurem: KONTAKT
Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line