Certyfikat ISO 9001:2015 dla ALMiG Kompressoren Polska S.A. wynikiem projektu wdrożenia systemu zarządzania jakością

Certyfikat ISO 9001:2015 dla ALMiG Kompressoren Polska S.A. wynikiem projektu wdrożenia systemu zarządzania jakością (2019-10-02)


Przygotowania Naszego Klienta – firmy ALMiG Kompressoren Polska S.A. do certyfikacji, polegające na realizacji projektu wdrożenia systemu zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2015 zakończyły się sukcesem!


Zrealizowany przez Naszych specjalistów projekt wdrożenia systemu zarządzania jakością był kompleksowy – obejmował szkolenia, których celem było zapoznanie uczestników z ideą i wymaganiami oraz metodyką budowy i wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z wytycznymi normy ISO 9001:2015 jak i konsultacje przy projektowaniu, dokumentowaniu i wdrażaniu Systemu Zarządzania Jakością.


Certyfikat ISO 9001 wydany przez niezależną jednostkę certyfikującą TŪV SŪD Polska Sp. z o.o. potwierdza, iż wdrożony system zaradzania spełnia wymagania międzynarodowej normy i jest skuteczny a przedsiębiorstwo zwraca szczególną uwagę na zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług.


Dziękujemy za współpracę i gratulujemy osiągniętego sukcesu!


ALMiG Kompressoren Polska S.A. to jeden z wiodących niemieckich producentów sprężarek powietrza. Firma posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji sprężarek. Systematycznie wprowadzane innowacje pozwalają tworzyć sprężarki o szerokim zakresie wydajności i ciśnienia, niskim poziomie hałasu i wysokiej sprawności energetycznej oraz przyjazne w obsłudze.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie systemów zarządzania jakością:Back to Top