Aktualności 2020

AKTUALNOŚCI: 2020 r.

Jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o aktualnościach branżowych, zmianach na naszej stronie internetowej oraz naszych ofertach specjalnych: zapisz się do newslettera

 
Ważne i istotne informacje z życia naszej firmy:
 

 • 2020-04-01. Zmiany w przepisach prawa ochrony środowiska i BHP związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19.

  Najistotniejsze zmiany w przepisach prawa pracy, prawa ochrony środowiska oraz BHP wprowadzone ze względu na obecną sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa COVID-19, ogłoszonym stanem w pierwszej kolejności zagrożenia epidemicznego a następnie stanu epidemii epidemii..
  czytaj więcej …


 • 2020-03-31. INFORMACJA: usługi doradcze i szkoleniowe świadczone w formule on-line

  Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane z powodzeniem w formie on-line. Funkcjonalności używanych przez nas narzędzi do pracy on-line umożliwiają nam realizację takich działań między innymi jak: szkolenia, konsultacje, omawianie projektów dokumentów, audyty (tam gdzie to jest tylko możliwe)..
  czytaj więcej …


 • 2020-03-28. Podziękowanie za udział w webinarium: FMEA (AIAG-VDA FMEA Handbook 1st Edition (czerwiec 2019))

  Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w webinarium zatytułowanym: “FMEA – Analiza przyczyn i skutków potencjalnych wad wg AIAG-VDA FMEA Handbook 1st Edition (czerwiec 2019)”.
  czytaj więcej …


 • 2020-02-27. Dobre Praktyki Produkcyjne oraz system HACCP w REAKIRO POLAND Sp. z o.o.
  Odbiór nowego zakładu produkcyjnego przez Sanepid.

  27 lutego 2020 r. przeprowadzona została przez inspektorów Sanepidu z Sekcji Higieny Żywności, Żywienia i Przedmiotów Użytku inspekcja nowego zakładu produkcyjnego firmy REAKIRO POLAND Sp. z o.o.
  czytaj więcej …


 

 


Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line