Kolejne spotkanie w ramach programu rozwoju kompetencji HQ Consultant: SA8000 – Social Accountability

Kolejne spotkanie w ramach programu rozwoju kompetencji HQ Consultant:
SA8000 – Social Accountability (2020-05-23)


Zespół MALON GROUP dziękuję serdecznie uczestnikom za udział w kolejnym spotkaniu w ramach programu rozwoju kompetencji HQ Consultant. Tematem tej edycji wymiany doświadczeń skierowanej do współpracujących w ramach naszej grupy konsultantów oraz trenerów, były Standardy dotyczące odpowiedzialności społecznej biznesu (CSR): SA8000 – Social Accountability 8000 (SA8000® Standard).


W dalszym ciągu nasze spotkania z powodzeniem realizujemy w formule on-line, co nie przeszkadza w aktywnym udziale w nich wszystkich uczestników, żywo dyskutujących i poddających wnikliwej analizie omawiane przypadki i ich rozwiązania, rozpatrywane pod kątem różnych zakresów działalności konsultantów i ich branż.


Ponownie zachęcamy do przystąpienia do naszego autorskiego programu HQ Consultant, wszystkich aktywnych zawodowo, posiadających wykształcenie i doświadczenie w pracy z systemami zarządzania kandydatów, gotowych z nami współpracować w zakresie realizacji projektów wdrożeniowych, kursów oraz szkoleń.


W najbliższym czasie realizowane będzie przez nas dwudniowy kurs dla kandydatów na Audytorów Wewnętrznych Systemu Zarządzania Ciągłością Działania zgodnego z ISO 22301:2019.


Wszystkie szczegóły dotyczące programu HQ Consultant znajdą państwo w zakładce:
WSPÓŁPRACA /PROGRAM HQ CONSULTANT.


Serdecznie zapraszamy.
Rafał Malon


Ponadto serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą z zakresu systemów odpowiedzialności społecznej CSR. Wśród oferowanych przez nas standardów etyki i odpowiedzialnego biznesu znajdą Państwo m.in.:


Back to Top