Certyfikat TAPA TSR dla firmy ANWIL TRANSPORT

Certyfikat TAPA TSR dla ANWIL TRANSPORT (2020-06-18)


Z dumą ogłaszamy, iż nasz Klient ANWIL TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k. w wyniku przeprowadzonego audytu certyfikującego otrzymał rekomendacje do uzyskania certyfikatu TAPA TSR (TAPA Trucking Security Requirements).


Cieszymy się, że nasze działania zostały docenione i wspólnymi siłami udało nam się osiągnąć zamierzony cel (pozytywny wynik certyfikacji zgodności z wymaganiami standardu TAPA TSR). Tym samym, w imieniu Centrum Doradczo Szkoleniowego MALON Sp. z o.o., pragniemy serdecznie podziękować całemu zespołowi ANWIL TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k. za kredyt zaufania jakim nas obdarzył oraz za zaangażowanie całej kadry w realizację projektu.


Prace na standardem TAPA TSR w firmie ANWIL TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k. obejmowały szereg złożonych etapów, w tym: audyt wstępny, określenie metody oceny ryzyka dla tras, opracowanie dokumentacji systemu bezpieczeństwa TAPA TSR oraz jej integracje z funkcjonującym systemem zarządzania jakością ISO 9001, HACCP, Dobrych Praktyk Dystrybucji (DPD /GDP) oraz Systemu Ochrony Danych Osobowych (RODO), a także przeprowadzenie szkoleń dla kadry kierowniczej i pracowników mających na celu zapoznanie się z nowymi regulacjami oraz przygotowanie do audytu wewnętrznego.


Jeszcze raz gratulujemy sukcesu!


ANWIL TRANSPORT Sp. z o.o. Sp. k. jest prężnie działającą, profesjonalną firmą transportową specjalizującą się w transporcie towarów w temperaturze kontrolowanej przy użyciu najnowocześniejszych metod chroniących środowisko.

 
TAPA TSR dla ANWIL TRANSPORT

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług związanych z systemem bezpieczeństwa zgodnym z wymaganiami standardu TAPA TSR.


Back to Top