ISO ON-LINE, czyli usługi doradcze i szkoleniowe świadczone on-line

ISO ON-LINE, czyli usługi doradcze i szkoleniowe świadczone on-line (2020-03-31)


Szanowni Państwo,


Z uwagi na obecną sytuację w kraju oraz na świecie, spowodowaną rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19, chcielibyśmy uprzejmie poinformować, iż w celu zapewnienia ciągłości realizowanych przez Państwa Organizacje projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

Mając w pierwszej kolejności na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane z powodzeniem również w formie on-line.


Do tego celu wykorzystujemy narzędzia:

 • które są dla Państwa udostępniane przez nas bezpłatnie (rozwiązania niewymagające od Państwa zakupu żadnych licencji oraz oprogramowania)

 • zapewniające odpowiedni poziom bezpieczeństwa informacji

 • niewymagające wiedzy i umiejętności informatycznych.

Z powodzeniem już od dłuższego czasu skutecznie wykorzystujemy te narzędzia aby zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów wykorzystać czas zakłócenia możliwie najbardziej efektywnie.


Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość realizacji w formule on-line praktycznie wszystkich działań niezbędne do kompleksowego wdrożenia systemu zarządzania, przygotowania do audytu nadzoru, podniesienia kompetencji personelu lub weryfikacji zgodności systemu lub procesów z wymaganiami (audyty i oceny). Z powodzeniem realizujemy takie działania jak: szkolenia, działania związane z omawianiem i współpracą przy redagowaniu dokumentacji, analizy danych i przeglądy systemów, doraźne konsultacje, audyty w tym również zapewniamy wsparcie podczas audytów zewnętrznych i to zarówno merytoryczne jak również techniczne. W zakresie wsparcia technicznego podczas audytów zewnętrznych zapewniamy narzędzia do przeprowadzania tych audytów jeśli jednostka certyfikująca nie dysponuje swoimi narzędziami do tego celu ale dopuszcza możliwość przeprowadzenia audytu w formule on-line.


Przykładowe stosowane przez nas narzędzia:

 • konsultacje, omawianie projektów dokumentów, audyty i inne działania realizowane za pomocą rozwiązania Microsoft: Skype for Business
  ISO ON-LINE
   

 • webinarium /szkolenie on-line z wykorzystaniem narzędzi Clickmeeting lub ZOOM
  ISO ON-LINE

   

 • szkolenie on-line za pomocą rozwiązania Microsoft: Teams
  ISO ON-LINE Microsoft Teams


Zachęcamy serdecznie do kontaktu z naszymi biurem w celu omówienia naszej oferty oraz dostępnych możliwości współpracy:

biuro@iso.org.pl, szkolenia@iso.org.pl
tel. (71) 789 08 41, gsm: +48 604 20 90 43

Zachęcamy Państwa do śledzenia zamieszanych przez nas informacji i materiałów:


Back to Top