Podziękowanie za udział w webinarium: FMEA

Podziękowanie za udział w webinarium: FMEA
(AIAG-VDA FMEA Handbook 1st Edition (czerwiec 2019)) (2020-03-28)


Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w webinarium zatytułowanym: “FMEA – Analiza przyczyn i skutków potencjalnych wad wg AIAG-VDA FMEA Handbook 1st Edition (czerwiec 2019)”. Mam nadzieję, że wydarzenie spełniło Państwa oczekiwania.


To pierwsze szkolenie realizowane w ramach naszego programu HQConsultant, które zostało przeprowadzone w 100% on-line. Pierwotnym założeniem była realizacja tego szkolenia w formule tradycyjnej w siedzibie naszej firmy. Ze względu jednak na okoliczności, abyśmy przez obecnie szalejącego na świecie wirusa nie musieli rezygnować z udziału w zdarzeniach, mających na celu rozwój naszych kompetencji i umiejętności, przenieśliśmy je w 100% do sieci. Mam nadzieję, że forma przypadła Państwu do gustu i w przyszłości kolejne szkolenia również będą mogły mieć tę formę lub mogłyby być realizowane w formule łączonej. To umożliwi udział w tych zdarzeniach osób z różnych miejsc naszego kraju bez potrzeby uruchamiania procesu kłopotliwej logistyki. Nie oznacza to jednak że w pełni rezygnujemy ze szkoleń tradycyjnych. Zamierzamy jednak obecną sytuację potraktować jako szansę w rozwoju dostępu do naszych szkoleń orz usprawnieniu komunikacji z Państwem oraz Klientami.


Webinarium: “FMEA – Analiza przyczyn i skutków potencjalnych wad wg AIAG-VDA FMEA Handbook 1st Edition (czerwiec 2019)” było 6 z kolei zdarzeniem edukacyjnym realizowanym w ramach programu HQConsultant. Podstawowym założeniem tego programu jest zapewnienie rozwój kompetencji współpracujących z nami specjalistów i ekspertów z zakresu systemów, metod i narzędzi zarządzania. Kolejne zdarzenie już wkrótce.


Serdecznie zapraszam.
Rafał Malonsystemy, metody i narzędzia zarządzania

Plakat programu HQConsultant
Back to Top