Aktualności 2021

AKTUALNOŚCI 2021 r.

Jeśli chcesz otrzymać od nas informacje o aktualnościach branżowych, zmianach na naszej stronie internetowej oraz naszych ofertach specjalnych: zapisz się do newslettera

 
Ważne i istotne informacje z życia naszej firmy:
 

 • 2021-12-27. Homeprint Sp. z o.o. z brązowym medalem EcoVadis
  Ostatnio coraz więcej organizacji pracuję nad zwiększeniem prac na rzecz zrównoważonego rozwoju. Pragniemy ogłosić, że firma Homeprint Sp. z o.o. będąca naszym Klientem pozyskała brązowy medal EcoVadis. Jest to firma działająca w zakresie druku wielkoformatowego od 2017 roku, mająca w swojej ofercie: plakaty, obrazy, panele szklane, naklejki oraz fototapety.
  czytaj więcej …

 • 2021-12-23. Strada Sp. z o. o. z certyfikatem Zintegrowanego Sytemu Zarządzania na zgodność z normami ISO 9001 oraz ISO 14001
  Z dumą informujemy, że zakończyliśmy sukcesem projekt wdrożenia wymagań zintegrowanego systemu zarządzania jakością i środowiskowego w firmie Strada Sp. z o. o., która zajmuję się na co dzień transportem krajowym i międzynarodowym. Firma jest w stanie zrealizować tysiące transportów miesięcznie wykorzystując wyłącznie własne zaplecze logistyczne.
  czytaj więcej …

 • 2021-12-08. Firma EXPO MEBLE z certyfikatem FSC CoC – System Certyfikacji Kontroli Pochodzenia Produktu oraz Gospodarki Leśnej
  Z dumą informujemy o pozytywnym wyniku audytu zewnętrznego i pozyskaniu certyfikatu FSC – System Certyfikacji Kontroli Pochodzenia Produktu oraz Gospodarki Leśnej przez naszego klienta EXPO MEBLE. Firma zajmuję się na co dzień produkcją mebli laminowanych.
  czytaj więcej …

 • 2021-12-02. Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków z akredytowanym laboratorium ISO 17025
  Pragniemy poinformować, że zakończyliśmy z sukcesem projekt wdrożeniowy w zakresie wymagań normy ISO 17025 w laboratorium Dr Koziej Instytut Badań Kosmetyków, mającym swoją siedzibę w Warszawie. Głównymi działaniami laboratorium są badania produktów niezbędne do wprowadzenia wyrobów na rynek Unii Europejskiej.
  czytaj więcej …

 • 2021-11-25. Solid Security sp z o.o. z brązowym medalem EcoVadis
  Z wielką przyjemnością ogłaszamy, że przy pomocy naszych specjalistów, firma Solid Security Sp z o.o. pozyskała brązowy medal przy ocenie na platformie EcoVadis. Spółka rozpoczęła działalność ponad 20 lat temu i zajmuję się ochroną osób oraz mienia na terenie całej Polski. EcoVadis ocenia działania oraz wykorzystywane praktyki dostawców, kontrahentów w zakresie ich Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR).
  czytaj więcej …

 • 2021-09-29. Certyfikat ISO 14001 – Systemu Zarządzania Środowiskowego dla firmy ROSA
  Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż nasz wieloletni Klient Przedsiębiorstwo-Handlowo Produkcyjne ROSA, zajmujący się na co dzień produkcją węży elastycznych oraz profili PVC, pozyskał certyfikat Systemu Zarządzania Środowiskowego zgodnego z wymaganiami normy ISO 14001.
  czytaj więcej …

 • 2021-08-23. Audyt RODO w Inova Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o.
  Pragniemy ogłosić, że zakończyliśmy prace w firmie Inova Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o., świadczącej usługi w zakresie automatyki, elektrotechniki i radiokomunikacji, w zakresie audytu zgodności systemu ochrony danych osobowych z wymaganiami RODO oraz mającymi zastosowanie innymi przepisami prawa.
  czytaj więcej …

 • 2021-08-13. Firma GRAF s. j. pozyskała certyfikat FSC CoC
  Pragniemy ogłosić, że organizacja GRAF s. j. przy współpracy z naszą firmą pozyskała certyfikat łańcucha dostaw FSC Coc. Organizacja świadczy usługi druku poligraficznego książek, akcydensów oraz folderów od ponad 20 lat.
  czytaj więcej …

 • 2021-07-23. Nowe wydanie standardu FSC CoC – FSC-STD-40-004 V3-1
  Zgodnie z informacjami opublikowanymi przez FSC (Forest Stewardship Council) od 1 września 2021r. wchodzi w życie najnowsze wydanie standardu FSC-STD-40-004 V3-1 będące podstawą wdrażania w różnego typu Organizacjach Systemu Certyfikacji Kontroli Pochodzenia Produktu oraz Gospodarki Leśnej. Ma ono zastąpić obowiązujące do tej pory wydanie FSC-STD-40-004 V2-1.
  czytaj więcej …

 • 2021-05-31. Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. z certyfikatem ISO 14001 oraz ISO 50001
  Z nieukrywaną przyjemnością pragniemy poinformować, o zakończonym z sukcesem projekcie w ramach, którego zostały nam powierzone prace szkoleniowe i konsultacyjne przy projektowaniu i wdrożeniu systemu zarzadzania środowiskowego i zarządzania energią zgodnego z wymaganiami norm ISO 14001:2015 oraz ISO 50001:2018 w 4 polskich oddziałach Ocynkowni Śląski Sp. z o.o. w Chrzanowie, Kluczborku, Częstochowie i Świdnicy.
  czytaj więcej …

 • 2021-05-25. Bezpieczeństwo informacji ISO 27001 na kanale “O programach lojalnościowych nocą” – udział w roli eksperta.
  Niezmiernie miło nam jest poinformować, iż Prezes Zarządu Malon Group Sp. z o.o. Pan Rafał Malon był gościem na kanale eksperckim spółki i360 “O programach lojalnościowych nocą”. Tematem najnowszego odcinka było: ISO /IEC 27001 czyli bezpieczeństwo informacji programów lojalnościowych
  czytaj więcej …

 • 2021-05-11. JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o. z certyfikatem ISO 45001
  Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że zakończyliśmy z sukcesem projekt wdrożeniowy w firmie JOYSONQUIN Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Firma prowadzi swoją działalność w zakresie prac projektowych i produkcji wyposażenia dedykowanego do wnętrz aut. Przedmiotem prac były działania doradcze i szkoleniowe w zakresie wdrożenia wymagań normy ISO 45001 – System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy.
  czytaj więcej …

 • 2021-04-26. Certyfikat RSPO dla firmy Apack Sp z o.o.
  W lutym, nasi konsultanci rozpoczęli prace szkoleniowe i konsultacyjne przy projektowaniu i wdrożeniu wymagań standardu certyfikacji łańcucha dostaw RSPO w firmie Apack Sp. z o.o. Nasze działania miały na celu kompleksowe przygotowanie Organizacji do audytu niezależnej jednostki certyfikującej potwierdzającego zgodność funkcjonującego systemu z wymaganiami standardu RSPO
  czytaj więcej …

 • 2021-04-16. Sachs Trans International Sp. z o.o. z wdrożonym i certyfikowanym systemem bezpieczeństwa TAPA TSR Level 1
  W ramach projektu przeprowadzone zostały między innymi: audyt wstępny, przeprowadzone zostały działania doradcze w zakresie niezbędnych do wdrożenia zabezpieczeń fizycznych oraz stosowanego systemu śledzenia i systemów alarmowych, określona została metoda oceny ryzyka tras, przygotowane zostały stosowne procedury i plany reakcji …
  czytaj więcej …

 • 2021-04-14. Nowa norma: ISO 37301. System zarządzania zgodnością wymagania i wytyczne dotyczące stosowania
  13 kwietnia 2021 roku Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna opublikowała nowy międzynarodowy standard ISO 37301. Norma ta zawiera wymagania oraz wytyczne dotyczące ustanowienia, wdrożenia, oceny, utrzymywania i doskonalenia skutecznego systemu zarządzania zgodnością w różnego rodzaju organizacjach.
  czytaj więcej …

 • 2021-01-19. Kolejne spotkanie w ramach programu rozwoju kompetencji HQ Consultant: Jak przeprowadzić „nudne” szkolenie z zakresu narzędzi i systemów zarzadzania w formule on-line?.
  Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w szkoleniu otwierającym w 2021 cykl szkoleń w ramach programu rozwoju kompetencji HQ Consultant.
  czytaj więcej …

 

 

 

Back to Top