Artykuły i informacje

Artykuły i informacje tematyczne


Czytelnia jest miejscem, w którym pragniemy dzielić się z Państwem wiedzą. Prezentowane są w tym miejscu artykuły i informacje z zakresu: systemy zarządzania ich wdrażanie, certyfikacja oraz informacje o nowych wydaniach norm oraz nowych standardach, nowoczesne metody i narzędzia zarządzania, doskonalenie relacji z Klientem, itp. Znajdą tu Państwo nie tylko artykuły pracowników Centrum Doradczo Szkoleniowego MalonGroup, ale także przedruki z prasy specjalistycznej oraz nowości związane z przedstawioną wyżej tematyką prezentowane na portalach branżowych. Jednocześnie gorąco zachęcamy Państwa do współpracy i publikowania własnych materiałów.

Szanowni Państwo, informujemy, że materiały publikowane w Czytelni mogą być wykorzystywane przez Użytkowników Czytelni wyłącznie do użytku osobistego. Prosimy aby korzystanie z nich w innych celach (np. cytowanie, kopiowanie itd.) odbywało się na zasadach ogólnych prawa prasowego i autorskiego (przy okazji wykorzystywania materiałów zawartych w Czytelni prosimy nie zapominać o podaniu źródła skąd one pochodzą oraz ich autora).

 

ARTYKUŁY I MATERIAŁY:

 

 

Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line