Newsletter

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA

 

Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje dotyczące aktualności dotyczących systemów zarządzania, aktualności dotyczących nowych norm lub nowych wydań norm zawierających wymagania odnoszące się do tych systemów, aktualnych informacji o naszej ofercie w tym ofert specjalnych zapisz się do naszego newslettera.

 

Drogi Użytkowniku, nie obawiaj się – nie będziemy wysyłać Ci spamu. Na podany adres e-mail będziemy wysyłać około 2-4 wiadomości miesięcznie a twoje dane nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu. Gwarantujemy, że wśród informacji będą znajdowały się nie tylko te dotyczące naszej oferty ale również nowości i aktualności branżowe.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych: RODO

Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line