Administrator/ Projektant stron www

ADMINISTRATOR/ PROJEKTANT STRON WWW

ZAKRES ZADAŃ

  • Nadzór oraz bieżąca administracja stron www;

  • Projektowanie witryn internetowych;

  • Pozycjonowanie stron i ich aktualizacja.

WYMAGANIA

  • Co najmniej 1-roczne doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie informatycznym (lub pokrewne) lub w trakcie, co najmniej 4 roku studiów wskazanych kierunków;

  • Znajomość w stopniu bardzo dobrym obsługi serwera;

  • Biegła znajomość obsługi CMS WordPress (znajomość Joomla! będzie dodatkowym atutem);

  • Biegła znajomość HTML, CSS, PHP;

  • Znajomość obsługi baz danych;

  • Znajomość w stopniu dobrym Java Script;

  • Umiejętności projektowania – tworzenia wizualizacji i następnie tworzenia stron internetowych;

  • Kreatywność, samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań.

ZAPEWNIAMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym);

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy oraz stopnia zaangażowania kandydata;

  • Dynamiczne i twórcze środowisko pracy, możliwość współdziałania i rozwoju;

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku;

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;

  • Miłą atmosferę pracy.

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z aktualnym zdjęciem wyłącznie e-mailem na adres: kariera@aquilacapital.pl.

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że:

  1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 74, we Wrocławiu (50-020), zwany dalej Spółką.
  2. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą prawną przetwarzania danych jest dobrowolnie udzielona zgoda, którą zainteresowaniu rekrutacją powinni zamieścić w CV. Możliwy jest udział w przyszłych naszych rekrutacjach bez potrzeby ponownego składania dokumentów aplikacyjnych jednak w takim przypadku powinno to jednoznacznie wynikać ze wspomnianej wcześniej dobrowolnej zgody.
  3. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu ustania celu ich przetwarzania zgodnie z udzieloną w CV zgodą.
  4. Dostęp do danych osobowych przysługuje wyłącznie upoważnionym pracownikom Spółki.
  5. Przysługują Pani/ Panu żądanie dostępu do danych osobowych oraz poprawianie danych osobowych. Ponadto w każdym momencie procesu przetwarzania danych, przysługuje Pani/Panu prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania , a także prawo do wycofania przyznanej zgody na przetwarzanie danych.

Oceń nasz artykuł
Back to Top