Konsultant

KONSULTANT DS. SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

ZAKRES ZADAŃ

  • Realizacja kompleksowych projektów wdrożeniowych lub poszczególnych działań w tym: w tym: konsultacji, przeprowadzania analiz i ocen, opracowywania dokumentacji systemowej;

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu przedmiotowego zakresu;

  • Przeprowadzanie audytów pierwszej i drugiej strony;

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku;

  • Zarządzanie realizowanymi projektami.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość przedmiotowych norm i standardów;

  • Doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu, utrzymywaniu systemów zarządzania poparte stosownymi przykładami, referencjami, dyplomami, zaświadczeniami;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w danym zakresie merytorycznym;

  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi;

  • Znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint), narzędzi komunikacji on-line;

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (nie wymagana);

  • Mobilność i dyspozycyjność w stopniu umożliwiającym realizację zleconych projektów.

ZAPEWNIAMY

  • Bezpłatną możliwość rozwoju zawodowego w ramach programu HQ Consultant poprzez:

    • udział w okresowych kursach, szkoleniach i wymianach doświadczeń realizowanych dla pracowników i współpracowników,

    • możliwość udziału w realizowanych szkoleniach otwartych,

    • dostęp do zamkniętego forum wymiany doświadczeń MalonGroup,

    • dostęp do szkoleń e-learningowych,

    • możliwość rozwoju poprzez realizację nowych projektów we współudziale lub pod nadzorem merytorycznym specjalistów MalonGroup,

  • Możliwość współpracy ze specjalistami i ekspertami z zakresu systemów zarządzania o wieloletnim doświadczeniu zawodowym,

  • Wsparcie oraz opiekę koordynatora projektu w ramach danej współpracy,

  • Rozliczenie wynagrodzenia nawet w przypadku braku płatności za zrealizowany projekt /działania ze strony Klienta (eliminacja ryzyka braku wynagrodzenia za projekt /działanie),

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Elastyczne formy i możliwości współpracy.
    Pomimo wyżej wymienionych korzyści (w tym uczestnictwa w programie HQ Consultant) nie wymagamy umów na wyłączność.

Szczegółowe informacje o programie HQ Consultant.

JAK APLIKOWAĆ?

Należy przesłać dokumenty aplikacyjne na adres: biuro@iso.org.pl. Ze względu na obowiązujące przepisy prawa oraz rodzaje danych osobowych przekazywanych nam przez kandydatów możemy przetwarzać te dane na podstawie wyrażonej zgody:

  1. W przypadku zainteresowania udziałem wyłącznie w danym procesie rekrutacji:
    fakt przesłania dokumentów aplikacyjnych na wskazany adres jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych danych osobowych w ramach danego procesu rekrutacji

  2. W przypadku zainteresowania udziałem w danym oraz w innych w tym w przyszłych, procesach rekrutacji:
    niezbędne jest wprowadzenie w treści e-maila lub w treści dokumentów aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli, np.:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji organizowanych przez firmy należące do MALONGROUP”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przedstawione zostały w zakładce: RODO

aktualizacja: 2020-04-22

Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line