Konsultant

KONSULTANT DS. SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA

ZAKRES ZADAŃ

  • Realizacja projektów wdrożeniowych (konsultacje, doradztwo i opracowywanie dokumentacji systemowej);

  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu systemów zarządzania;

  • Przeprowadzanie audytów u Klientów;

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku;

  • Raportowanie efektów pracy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe;

  • Znajomość międzynarodowych standardów ISO np. ISO 9001;

  • Doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu, utrzymywaniu systemów zarządzania poparte stosownymi referencjami, dyplomami, zaświadczeniami;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie bezpieczeństwo żywności, zarządzanie jakością;

  • Zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi;

  • Znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz znajomość i obsługa Internetu;

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego (nie wymagana);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Gotowość do wyjazdów służbowych.

ZAPEWNIAMY

  • Elastyczne formy współpracy lub umowę o pracę poprzedzoną umową na okres próbny;

  • Możliwość współpracy z najlepszymi profesjonalistami z zakresu systemów zarządzania;

  • Rozwój kompetencji i podnoszenia kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia/ okazję do podjęcia ciekawych wyzwań zawodowych;

  • Miłą atmosferę pracy.

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z aktualnym zdjęciem wyłącznie e-mailem na adres: kariera@aquilacapital.pl.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przedstawione zostały w zakładce: RODO

Back to Top