Praktyka i staż

Studiujesz i szukasz pracodawcy, u którego mógłbyś odbyć staż lub praktyki?

Zachęcamy do złożenia aplikacji!

PRAKTYKANT/ STAŻYSTA

W zależności od prowadzonych projektów i aktualnych potrzeb kadrowych oferujemy możliwość odbycia stażu/ praktyki między innymi w następujących obszarach działalności:

  • systemy zarządzania,
  • zarządzanie i doskonalenie organizacji,
  • bezpieczeństwo informacji w tym ochrona danych osobowych,
  • ochrona środowiska i BHP,
  • uruchamianie i prowadzenie biznesu,

ZADANIA

Do zadań stażystów należeć będą między innymi:

  • Zapewnienie wsparcia dla konsultantów realizujących projekty na rzecz Klientów,
  • Tworzenie na podstawie wytycznych dokumentacji, prezentacji, analiz, raportów, materiałów informacyjnych,
  • Budowanie i aktualizacja baz danych,
  • Inne prace biurowe związane z bieżącą działalnością firmy.

WYMAGANIA

  • Samodzielność i pełne zaangażowanie się w realizację powierzonych zadań,
  • Gotowość do zmierzenia się z wyzwaniami i wykazania się własną inicjatywą i kreatywnością,
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
  • Komunikatywność,

Warunki przyjęcia na praktyki/ staż:

  • Ważna legitymacja studencka lub zaświadczenie Uczelni, że jest się studentem,
  • Złożenie lub przesłanie CV,
  • Skierowanie z Uczelni na praktykę lub staż i/ lub umowa z daną uczelnią (opcjonalnie),
  • Od kandydatów nie wymagamy posiadania doświadczenia zawodowego.

ZAPEWNIAMY

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość uczestnictwa w realizowanych przez nas szkoleniach,
  • Wynagrodzenie adekwatne do stopnia samodzielności i wykonywanych czynności,
  • Dla najlepszych szansę na stałą współpracę /pracę,
  • Realizowanie ciekawych projektów,
  • Wystawiamy pisemne potwierdzenie (zaświadczenie) odbycia stażu lub praktyki.

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@iso.org.pl. Ze względu na obowiązujące przepisy prawa oraz rodzaje danych osobowych zamieszczanych przez kandydatów na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie na nich lub w treści e-maila odpowiedniej klauzuli:

  1. W przypadku zainteresowania udziałem wyłącznie w danym procesie rekrutacji:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby realizacji procesu rekrutacji”

  2. W przypadku zainteresowania udziałem w danym oraz przyszłych procesach rekrutacji:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji organizowanych przez firmy należące do MALONGROUP”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przedstawione zostały w zakładce: RODO

Back to Top