Specjalista ds. SEO/ SEM

SPECJALISTA DS. SEO/ SEM

ZAKRES ZADAŃ

  • Weryfikacja backlinków oraz umiejętność ich odpowiedniego dywersyfikowania w zależności od profilu linków na potrzeby prowadzenia działań linkbuilding;

  • Optymalizacja stron internetowych zgodnie z aktualnie panującymi wymaganiami Google;

  • Stałe weryfikowanie trendów zachodzących w wyszukiwarce i odpowiednie dostosowywanie swoich działań zarówno względem konkurencji, jak i zmian w funkcjonowaniu algorytmów wyszukiwarek;

  • Zarządzanie kampaniami AdWords;

  • SEO copywriting oraz copywriting na potrzeby kampanii Google AdWords;

WYMAGANIA

  • Co najmniej 1-roczne doświadczenie w pozycjonowaniu stron internetowych;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie informatycznym (lub pokrewne) lub w trakcie, co najmniej 4 roku studiów wskazanych kierunków;

  • Znajomość w stopniu dobrym – HTML, CSS, zarządzania serwerem, PHP, Java Script;

  • Umiejętność korzystania z takich narzędzi jak m.in.: Google Analytics, Google AdWords, Keyword Planner, Google Search Console, Google Optimize, Google Trends, Screaming Frog, SemStorm lub Senuto, Majestic SEO lub Ahrefs;

  • Umiejętność obsługi zapleczy na potrzeby pozycjonowania;

  • Umiejętność analitycznego myślenia i interpretowania danych pozyskiwanych z narzędzi wspierających proces pozycjonowania;

  • Samodzielność i inicjatywa w realizacji powierzonych zadań.

ZAPEWNIAMY

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (po okresie próbnym);

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, wiedzy oraz stopnia zaangażowania kandydata;

  • Dynamiczne i twórcze środowisko pracy, możliwość współdziałania i rozwoju;

  • Bezpośredni wpływ na kształtowanie wizerunku Spółek Grupy Kapitałowej na rynku;

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków;

  • Miłą atmosferę pracy.

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z aktualnym zdjęciem wyłącznie e-mailem na adres: kariera@aquilacapital.pl.

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, informujemy że:

  1. Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Piłsudskiego 74, we Wrocławiu (50-020), zwany dalej Spółką.
  2. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podstawą prawną przetwarzania danych jest dobrowolnie udzielona zgoda, którą zainteresowaniu rekrutacją powinni zamieścić w CV. Możliwy jest udział w przyszłych naszych rekrutacjach bez potrzeby ponownego składania dokumentów aplikacyjnych jednak w takim przypadku powinno to jednoznacznie wynikać ze wspomnianej wcześniej dobrowolnej zgody.
  3. Pani/ Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu ustania celu ich przetwarzania zgodnie z udzieloną w CV zgodą.
  4. Dostęp do danych osobowych przysługuje wyłącznie upoważnionym pracownikom Spółki.
  5. Przysługują Pani/ Panu żądanie dostępu do danych osobowych oraz poprawianie danych osobowych. Ponadto w każdym momencie procesu przetwarzania danych, przysługuje Pani/Panu prawo usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania , a także prawo do wycofania przyznanej zgody na przetwarzanie danych.

Oceń nasz artykuł
Back to Top