Trener/ Szkoleniowiec

TRENER/ SZKOLENIOWIEC

ZAKRES ZADAŃ

  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów MalonGroup,

  • W przypadku szkoleń autorskich – przygotowywanie materiałów szkoleniowych dostosowanych do potrzeb uczestników,

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe,

  • Posiadanie doświadczenia w prowadzeniu szkoleń w formie wykładowej i warsztatowej – warunek konieczny,

  • Posiadanie doświadczenia zawodowego (ogólnego) oraz aktualnej wiedzy ze wskazanego zakresu tematycznego szkoleń,

  • Duże zdolności interpersonalne, komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi,

  • Znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint), narzędzi komunikacji on-line,

  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem (nie wymagane),

  • Mile widziane osoby z własnymi autorskimi programami szkoleń (nie wymagane),

  • Mobilność i dyspozycyjność w stopniu umożliwiającym realizację zleconych szkoleń.

ZAPEWNIAMY:

  • Możliwość bezpłatnego podnoszenia swoich kompetencji i rozwoju zawodowego w ramach programu HQ Consultant poprzez:

    • udział w realizowanych dla pracowników i współpracowników: okresowych kursach, szkoleniach i wymianach doświadczeń,

    • możliwość udziału w szkoleniach realizowanych dla klientów, zgodnie z harmonogramem szkoleń dostępnym na www.szkoleniaiso.edu.pl,

    • dostęp do prowadzonego zamkniętego forum wymiany doświadczeń,

    • dostęp do oferowanych w ramach własnej platformy szkoleń e-learningowych,

  • Możliwość podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych i udział w projektach dla znanych firm polskich i międzynarodowych,

  • Miłą atmosferę pracy,

  • Elastyczne formy i możliwości współpracy.
    Pomimo wyżej wymienionych korzyści (w tym uczestnictwa w programie HQ Consultant) nie wymagamy umów na wyłączność.

Szczegółowe informacje o programie HQ Consultant.

JAK APLIKOWAĆ?

Należy przesłać dokumenty aplikacyjne na adres: biuro@iso.org.pl. Ze względu na obowiązujące przepisy prawa oraz rodzaje danych osobowych przekazywanych nam przez kandydatów możemy przetwarzać te dane na podstawie wyrażonej zgody:

  1. W przypadku zainteresowania udziałem wyłącznie w danym procesie rekrutacji:
    fakt przesłania dokumentów aplikacyjnych na wskazany adres jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie tych danych osobowych w ramach danego procesu rekrutacji

  2. W przypadku zainteresowania udziałem w danym oraz w innych w tym w przyszłych, procesach rekrutacji:
    niezbędne jest wprowadzenie w treści e-maila lub w treści dokumentów aplikacyjnych odpowiedniej klauzuli, np.:
    “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji organizowanych przez firmy należące do MALONGROUP”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przedstawione zostały w zakładce: RODO

aktualizacja: 2020-04-22

Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line