Trener/ Szkoleniowiec

TRENER/ SZKOLENIOWIEC

Poszukujemy trenerów specjalizujących się w następujących dziedzinach: systemy zarządzania, ochrona środowiska, RODO

ZAKRES ZADAŃ

  • Opracowywanie programów szkoleń,

  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów Malon Group,

  • Przygotowywanie autorskich materiałów szkoleniowych dostosowanych do potrzeb uczestników,

  • Sporządzenie dokumentacji szkoleniowej,

  • Współpraca z biurem,

  • Reprezentowanie i kreowanie dobrego wizerunku firmy na rynku.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe,

  • Posiadanie min. 3-letniego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń w formie wykładowej i warsztatowej dla klientów biznesowych (firm, instytucji) popartego stosownymi referencjami, dyplomami, zaświadczeniami–warunek konieczny,

  • Posiadanie min. 5-letniego doświadczenia zawodowego oraz aktualnej wiedzy ze wskazanego zakresu tematycznego szkoleń,

  • Duże zdolności interpersonalne, umiejętność pracy zespołowej oraz umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, środowiska Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint) oraz znajomość i obsługa Internetu,

  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • Mile widziane osoby z własnymi programami autorskimi ,

  • Poszukujemy osób samodzielnych, dyspozycyjnych oraz mobilnych.

ZAPEWNIAMY:

  • Pracę opartą na zachodnich wzorcach w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Elastyczne formy współpracy lub umowę o pracę poprzedzoną umową na okres próbny,

  • Możliwość współpracy z najlepszymi profesjonalistami z zakresu systemów zarządzania,

  • Rozwój kompetencji i podnoszenie kwalifikacji poprzez specjalistyczne szkolenia,

  • Możliwość podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych i udział w projektach dla znanych firm polskich i międzynarodowych,

  • Miłą atmosferę pracy.

JAK APLIKOWAĆ?

Prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z aktualnym zdjęciem wyłącznie e-mailem na adres: kariera@aquilacapital.pl.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przedstawione zostały w zakładce: RODO

Back to Top