Referencje od Klientów

Referencje od Klientów, korzystających z naszych usług

 

Kadrę naszej firmy tworzą eksperci posiadający szeroką wiedzę specjalistyczną i wieloletnią praktykę związaną z obszarami naszej działalności. Część z nich świadczyła swoje usługi dla przedsiębiorstw już w pierwszej połowie lat 90 i to właśnie doświadczenie tych osób, zdobyte w trakcie ponad 20 lat działalności w branży, dodatkowo podnosi wartość intelektualną naszej Firmy.


Referencje, jakie otrzymaliśmy od Klientów na przestrzeni tych lat stanowią zbiór wiarygodnych opinii na nasz temat, jednocześnie motywując nas do ciągłego rozwoju i doskonalenia. Potwierdzają nasz profesjonalizm, efekty ciężkiej pracy oraz wysoką jakość świadczonych usług.


Nasi eksperci w ramach konsultacji, szkoleń i ekspertyz mieli przyjemność współpracować między innymi z następującymi firmami:

Back to Top

Informujemy, że w celu zapewnienia ciągłości realizowanych projektów jesteśmy w pełnej gotowości aby nieprzerwanie wspierać Państwa świadcząc oferowane przez nas usługi doradcze i szkoleniowe.

 

Mając na względzie troskę o bezpieczeństwo i zdrowie Państwa oraz naszych pracowników świadczone przez nas usługi doradcze i szkoleniowe są obecnie realizowane również w formie on-line. Za pomocą narzędzi, którymi dysponujemy mamy możliwość przeprowadzenia praktycznie każdego działania związanego z wdrażaniem, utrzymywaniem lub doskonaleniem systemów zarządzania.

Informacja o możliwości realizacji

projektów i działań on-line