Referencje od: Fortunato S.A., wynik projektu: certyfikacja ISO 27001

Referencje od: Fortunato S.A., wynik projektu: certyfikacja ISO 27001

Zakres projektu: przygotowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji do re-recertyfikacji na zgodność z wymaganiami normy ISO /IEC 27001:2013

(2017-10-03)

Fortunato S.A. jest spółką akcyjną, której głównym przedmiotem działalności jest zarządzanie wierzytelnościami. Zajmujemy się nabywaniem wierzytelności na własny rachunek jak i obsługą spraw funduszy inwestycyjnych. Dbając o jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo przetwarzanych informacji zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z wymogami normy ISO/IEC 27001:2013.


Niniejszym, potwierdzamy, że Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP sp. z o.o. świadczyło w bieżącym roku usługi doradcze oraz szkoleniowe w zakresie aktualizacji dokumentacji Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z wymaganiami międzynarodowej normy ISO/IEC 27001:2013.


Profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie konsultanta spełniły nasze oczekiwania i sprawiły, że prace nad aktualizacją dokumentacji przebiegały sprawnie, zgodnie z ustalonym harmonogramem, czego efektem był pozytywny wynik audytu nadzoru i otrzymanie kolejnego certyfikatu ISO/IEC 27001:2013.


Dotychczasowa współpraca z Centrum Doradczo Szkoleniowym MALON sp. z o.o. pozwala rekomendować ją, jako kompetentnego partnera w zakresie usług doradczych i szkoleniowych z obszaru Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji.Referencje od Fortunato S.A.. Wynik projektu: pozytywna ponowna certyfikacja ISO 27001

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.Back to Top