Referencje od: VESTEL z zakresu: dostosowanie systemu zarządzania jakością do wymagań ISO 9001:2015

Referencje od: VESTEL

Dostosowanie systemu zarządzania jakością do wymagań ISO 9001:2015

(2018-07-04)

VESTEL Polska Technology Center Sp. z o.o. działa w sektorze produkcji urządzeń elektronicznych, głównie telewizorów ciekłokrystalicznych. Firma posiada zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych. Spółka należy do Grupy VESTEL skupiającej firmy działające w sektorach produkcji, rozwoju oprogramowania i technologii oraz marketingu, prowadzących dystrybucję produktów z kategorii elektroniki użytkowej, artykułów gospodarstwa domowego, technologii mobilnych, oświetlenia LED i przemysłu obronnego.


Potwierdzamy niniejszym, że Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP Sp. z o.o. wykonało dla Naszego Zakładu usługi w zakresie dostosowania funkcjonującego Systemu Zarządzania Jakością do wymagań nowej normy ISO 9001:2015.


Przy wyborze firmy doradczej kierowaliśmy się m.in. jej dużym, wieloletnim doświadczeniem specjalistycznym w dziedzinie systemów zarządzania, poparciem ze strony innych klientów, a także kompleksowym zakresem oferty.


Zgodnie z przewidywaniami, współpraca z Centrum Doradczo Szkoleniowym MALON GROUP Sp. z o.o. przebiegała sprawnie i efektywnie a jej rezultatem był pozytywny wynik podczas audytu zewnętrznej jednostki certyfikującej i uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015. Konsultanci zaangażowani w realizację naszego projektu wykazali się doskonałym przygotowaniem merytorycznym, pragmatycznym i indywidualnym podejściem do potrzeb naszego Zakładu.


Z satysfakcją rekomendujemy Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON GROUP Sp. z o.o. jako kompetentnego i rzetelnego partnera.Referencje od VESTEL: dostosowanie systemu zarządzania jakością do ISO 9001:2015

Linki do informacji o naszych usługach:Back to Top