Referencje od Stock Polska Sp. z o.o. dotyczące ISO 14001 oraz ISO 45001

Referencje od Stock Polska Sp. z o.o.

Wdrożenie zintegrowanego systemu zarządzania środowiskowego oraz zarządzania BHP zgodnego z wymaganiami ISO 14001 oraz ISO 45001.

(2020-07-09)

Stock Polska Sp. z o.o. – jest jednym z wiodących producentów wódek czystych i alkoholi smakowych, drugim największym producentem alkoholu w Polsce. Nasza firma stanowi ważną część międzynarodowej firmy Stock Spirits Group. Nasze flagowe marki, takie jak Żołądkowa de Luxe od lat zajmują czołowe pozycje w swoich kategoriach i są doceniane nie tylko przez polskich konsumentów, ale również nagradzane w licznych prestiżowych, międzynarodowych konkursach.


W trosce o zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz w celu zmniejszenia oddziaływania na środowisko naturalne podjęliśmy decyzję o wdrożeniu Zintegrowany System Zarządzania Środowiskowego oraz BHP zgodnego z wymaganiami norm ISO 14001 oraz ISO 45001. Do wykonania prac szkoleniowych i konsultacyjnych wybraliśmy Centrum Doradczo Szkoleniowe Malon Sp. z o.o., które posiada bogate doświadczenie w zakresie systemów zarządzania.


Prace wykonywane przez konsultantów CDS MALON obejmowały kompleksowe szkolenia, identyfikację i ocenę zgodności z przepisami prawa ochrony środowiska i BHP, identyfikację i ocenę.


Prace wykonywane przez konsultantów CDS MALON obejmowały kompleksowe szkolenia, identyfikację i ocenę zgodności z przepisami prawa ochrony środowiska i BHP, identyfikację i ocenę aspektów środowiskowych, opracowanie dokumentacji systemu zarządzania środowiskowego i BHP opracowanie podstawowych zasad wdrożenia i zarządzania dokumentacją systemową do skutecznego funkcjonowania Zintegrowanego Systemu Zarządzania zgodnego z wymaganiami norm ISO 14001:2015 oraz ISO 45001:2018. Proces wdrożenia nie kolidował z bieżącą działalnością i funkcjonowaniem naszego przedsiębiorstwa, a wszystkie prace zostały wykonane sprawnie i zgodnie z ustalonym harmonogramem.


Konsultanci wykazali się dużym zaangażowaniem, a także wiedzą merytoryczną dotyczącą przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska i BHP oraz wymagań normy ISO 14001:2015 i 45001:2018. Trenerzy cechowali się także niezwykłą cierpliwością i ludzkim podejściem do wszystkich pracowników zaangażowanych w proces wdrożenia.


Efektem naszej współpracy było potwierdzenie zgodności wdrożonego w firmie Zintegrowanego Systemu Zarządzania według norm ISO 14001 oraz ISO 45001 przez niezależną jednostkę certyfikującą oraz uzyskanie certyfikatu.


Udana współpraca pozwala nam zarekomendować firmę Centrum Doradczo Szkoleniowe MALON Sp. z o.o. jako godnego polecenia oraz profesjonalnego partnera, świadczącego usługi doradcze i szkoleniowe na wysokim poziomie.Referencje od Stck Polska dotyczące ISO 14001 oraz ISO 45001

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących systemu zarządzania BHP zgodnego z ISO 45001 oraz systemu zarządzania środowiskowego zgodnego z ISO 14001:

 • Kompleksowe wdrożenie ISO 14001 oraz ISO 45001.
  ISO 45001 …

 • ISO 14001 …

 • Usługi dotyczące utrzymywania systemów zarządzania BHP i zarządzania środowiskowego w trybach stałym lub zadaniowym.
  czytaj więcej …

 • Szkolenia z zakresu normy ISO 45001 oraz ISO 14001i inne.
  czytaj więcej …

 • Ocena zgodności z mającymi zastosowanie przepisami prawnymi i innymi wymaganiami z zakresu BHP i Ochrony Środowiska (ocena zgodności z tzw. zobowiązaniami zgodności).
  czytaj więcej …Back to Top