Referencje od: HYDRAULIKA SIŁOWA SKRAW-MET, wynik projektu: pozytywna certyfikacja ISO 14001

Referencje od: HYDRAULIKA SIŁOWA SKRAW-MET z zakresu ISO 14001:2015

Wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego. wynik projektu: pozytywna certyfikacja ISO 14001

(2018-07-03)

HYDRAULIKA SIŁOWA “SKRAW-MET” Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Dołuje działa prężnie, na polskim rynku, już blisko 20 lat, jako czołowy producent siłowników hydraulicznych, łożysk i sworzni mających zastosowanie w maszynach budowlanych, drogowych oraz w przemyśle górniczym i leśnym.


Jest nam miło zawiadomić, że Centrum Doradczo-Szkoleniowe MALON GROUP Sp. z o.o. realizowało dla naszej Firmy usługi szkoleniowe i konsultacyjne przy projektowaniu i wdrażaniu Systemu Zarządzania Środowiskowego w oparciu o normę ISO 14001:2015. Skuteczność pracy konsultantów potwierdził pozytywny wynik audytu przeprowadzonego przez zewnętrzną, niezależną jednostkę certyfikującą, w wyniku którego otrzymaliśmy certyfikat ISO 14001.


W związku z powyższym wyrażamy uznanie dla konsultantów z Centrum Doradczo Szkoleniowego MALON GROUP Sp. z o.o., którzy w naszym mniemaniu są wysokiej klasy ekspertami posiadającymi szeroką wiedzę specjalistyczną popartą doświadczeniem i gwarantują wysoki poziom świadczonych usług.


W ramach dotychczasowej współpracy z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Centrum Doradczo-Szkoleniowe MALON GROUP jako rzetelnego, solidnego i sprawdzonego partnera w biznesie.Referencje:  certyfikat ISO 14001 dla SKRW-MET

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących systemu zarządzania środowiskowego zgodnego z ISO 14001.Back to Top